poniedziałek, 8 września 2014

FESTIWAL KOLORÓW!

      Na początku wakacji miałam przyjemność fotografować festiwal kolorów w Łodzi, a raczej jego niespodziewane zakończenie. Przy okazji zauważyłam bardzo ciekawą zależność, mianowicie: kiedy przedstawiałam się imieniem i nazwiskiem, grzecznie prosiłam o zdjęcia i uśmiechałam się jak najbardziej zachęcająco, ludzie obchodzili mnie szerokim łukiem; natomiast, kiedy podchodziłam do nich mówiąc w języku angielskim, sami prosili się o zdjęcia. Wychodzi na to, że fotograf "z zagranicy" jest w naszym kraju traktowany jako coś ekskluzywnego, niezależnie od kraju, z którego pochodzi, czy sprzętu, który posiada. Niesamowite ;)
Poniżej trochę zabawy z nowym szkłem (sigma 10-20mm f.3.5.). Kolejny pierwszy raz w moim wykonaniu, tym razem w fotografii reportażowej. Człowiek całe życie się uczy! ;)


































































Brak komentarzy:

Prześlij komentarz