Swoim optymizmem zaraża każdego, kto tylko znajdzie się w zasięgu jej wzroku. Współpracowałyśmy w bardzo luźnej, rozrywkowej atmosferze i muszę szczerze przyznać,
że nie spodziewałam się takich efektów. Uważam tą sesję za naprawdę udaną. Spotykanie takich ludzi w trakcie robienia fotografii daje mi niesamowitą satysfakcję i sprawia,
że kocham swoje hobby.
Zapraszam do naszej wiosennej krainy!





