środa, 30 kwietnia 2014

POLIMONIA!

        Jestem wielką fanką świeżej, młodzieńczej urody. Uwielbiam fotografować przedstawicielki płci pięknej, które na zdjęciach pokazują nie tylko swoje fizyczne oblicze, ale również cząstkę charakteru. Do takich na sto procent należy Monika. 
Swoim optymizmem zaraża każdego, kto tylko znajdzie się w zasięgu jej wzroku. Współpracowałyśmy w bardzo luźnej, rozrywkowej atmosferze i muszę szczerze przyznać,
że nie spodziewałam się takich efektów. Uważam tą sesję za naprawdę udaną. Spotykanie takich ludzi w trakcie robienia fotografii daje mi niesamowitą satysfakcję i sprawia, 
że kocham swoje hobby.
Zapraszam do naszej wiosennej krainy!