poniedziałek, 19 stycznia 2015

KASZUBY.

Witam!
Kaszuby to piękne miejsce, więc oczywistym jest, iż jadąc tam, zabrałam ze sobą moją lustrzankę. Tak się dobrze złożyło, że wzięłam również blendę, a na miejscu były moje przyjaciółki, które chętnie pozowały do zdjęć. Przedstawiam zatem pierwszą porcję kaszubskich widoków. ;)
Pełne słońce, świetny ubaw i spontaniczna sesja.