wtorek, 25 marca 2014

SUIT UP!

"And as long as I've got my suit and tie
I'mma leave it all on the floor tonight..."



Ponadczasowe, stylowe, eleganckie i rozpalające wyobraźnie kobiet - garnitury!
Tę niekwestionowaną kwintesencję męskości nosili i wciąż noszą wszyscy wielcy: Frank Sinatra, Sean Connery, Harrison Ford, Pierce Brosnan, Morgan Freeman, Michael Buble, a także wykwalifikowani, bezlitośni zabójcy, czy obrońcy ludzkości. Czy ktokolwiek bowiem wyobraża sobie, by James Bond mógł mieć opinię tak wyrafinowanego i eleganckiego, gdyby nie jego klasyczny garnitur? Ja na pewno nie. 
Garnitur pozwala przeistoczyć się w dżentelmena, pomaga w spotkaniach biznesowych, oczarowuje podczas spotkania z kobietą. Sprawia, że nawet przeciętnej urody mężczyzna prezentuje się szlachetnie i dumnie. 
Jakiś czas temu miałam przyjemność poznać Miłosza. Gdy umawialiśmy się na sesję zdjęciową od razu zaproponowałam garnitur, a Milosz od razu przystał na moją propozycję, co zaowocowało zdjęciami, na których widać dokładnie takiego mężczyznę, o jakiego mi chodziło. 
W dzisiejszych czasach, kiedy świadomość seksualna jest zaburzana, a mężczyźni nieczęsto podkreślają swoją płeć inaczej, niż poprzez wydzielanie przykrego zapachu, było mi niezmiernie miło zobaczyć i współpracować z Miłoszem. On, mimo swojego młodego wieku, ukazał postać mężczyzny pewnego siebie, bardzo męskiego, ale jednocześnie szalenie zadbanego. 
I LOVE IT! 
Z Miłoszem łączy nas świetna, profesjonalna relacja. Mam nadzieję, że i Wam spodoba się to, co wspólnie stworzyliśmy! 
Link do innego przedstawiciela "garniturowców" młodego pokolenia.





poniedziałek, 3 marca 2014

Meraviglioso paese: Italia!

Dobry Wieczór!
W ramach ferii województwa małopolskiego, miałam przyjemność odbyć wspaniałą, relaksującą i fantastycznie bogatą w aktywności sportowe podróż do Włoch!
Tamtejsze góry są uosobieniem piękna, spokoju, majestatu i nieskrywaną dumą naszych pastolubnych przyjaciół. Możliwość szusowania po ich licznych stokach jest dla mnie nagrodą i nieskrywaną frajdą. Nie spotkałam się w swoim życiu nigdy z tak przejmującym poczuciem wolności, jakie daje mi duża prędkość, lekki opór "sztruksu" pod nartami, świeże, górskie powietrze, oraz przyjemnie grzejące słońce opadające na ten fenomenalny łańcuch górski!

Podzielę się zatem moim nie tylko werbalnym (pisemnym), ale także wizualnym zachwytem nad nimi!
Przed Państwem DOLOMITY WSPANIAŁE! 


Ścieżka dźwiękowa by stworzyć spójną całość ogólnozmysłową.








Zaczynamy!

Witam serdecznie!
Na tym blogu będę publikować zdjęcia, które wykonałam w ramach mojej zabawy 
z fotografią.
Moje posty traktuję jako próbę przeniesienia subiektywnego poczucia estetyki w okowy internetu.
Mam nadzieję, że będą ciekawym odstępstwem od chłamu, który w dzisiejszych czasach masowo zalewa społeczne nośniki informacji, również wizualne. Chciałabym, żeby choć jedna osoba poczuła się dobrze oglądając to, co udało mi się "stworzyć" dzięki kreatywności, oraz pracy oczu, rąk i spustu migawki.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do pozostania ze mną! :)