Na tym blogu będę publikować zdjęcia, które wykonałam w ramach mojej zabawy
z fotografią.
Moje posty traktuję jako próbę przeniesienia subiektywnego poczucia estetyki w okowy internetu.
Mam nadzieję, że będą ciekawym odstępstwem od chłamu, który w dzisiejszych czasach masowo zalewa społeczne nośniki informacji, również wizualne. Chciałabym, żeby choć jedna osoba poczuła się dobrze oglądając to, co udało mi się "stworzyć" dzięki kreatywności, oraz pracy oczu, rąk i spustu migawki.
Moje posty traktuję jako próbę przeniesienia subiektywnego poczucia estetyki w okowy internetu.
Mam nadzieję, że będą ciekawym odstępstwem od chłamu, który w dzisiejszych czasach masowo zalewa społeczne nośniki informacji, również wizualne. Chciałabym, żeby choć jedna osoba poczuła się dobrze oglądając to, co udało mi się "stworzyć" dzięki kreatywności, oraz pracy oczu, rąk i spustu migawki.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do pozostania ze mną! :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz