W ramach ferii województwa małopolskiego, miałam przyjemność odbyć wspaniałą, relaksującą i fantastycznie bogatą w aktywności sportowe podróż do Włoch!
Tamtejsze góry są uosobieniem piękna, spokoju, majestatu i nieskrywaną dumą naszych pastolubnych przyjaciół. Możliwość szusowania po ich licznych stokach jest dla mnie nagrodą i nieskrywaną frajdą. Nie spotkałam się w swoim życiu nigdy z tak przejmującym poczuciem wolności, jakie daje mi duża prędkość, lekki opór "sztruksu" pod nartami, świeże, górskie powietrze, oraz przyjemnie grzejące słońce opadające na ten fenomenalny łańcuch górski!
Podzielę się zatem moim nie tylko werbalnym (pisemnym), ale także wizualnym zachwytem nad nimi!
Przed Państwem DOLOMITY WSPANIAŁE!
Ścieżka dźwiękowa by stworzyć spójną całość ogólnozmysłową.






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz