Witam serdecznie!
Minęło trochę czasu, ale fakt, że się nie odzywałam nie oznacza, że nie pracowałam. Powstało wiele nowych, ciekawych sesji, zarówno w studio, jak i w plenerze. Dużo się zmieniło w moim życiu prywatnym i generalnie na nic nie mam teraz czasu. Ale przyszły wakacje i pomyślałam o miejscu, w którym mogłabym zamieszczać zdjęcia, które robię, po czym przyszło mi do głowy, że przecież takie miejsce istnieje. Tak właśnie do Was wróciłam ;)
Zapraszam do zapoznania się z odkopaną sesją sprzed kilku lat, tak na początek!











Brak komentarzy:
Prześlij komentarz